X-SQUARE skleněná police 700mm, chrom/čiré sklo
Kód: XQ009-16Detailní popis produktu
Série X-SQUARE vychází z nejprodávanější série X-ROUND. Pouhou změnou tvaru úchytu z kulatého za hranatý dostaneme další zajímavou tvarovou kombinaci, která se hodí do většiny koupelnových interiérů. Ze široké nabídky produktů této série upozorňujeme na sprirálovitý držák fénu.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 700x55x120 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.2450 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976728 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 8590913976728 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 55mm |
| Hloubka: | 120mm |
| Balení: | 2ks |
| Délka: | 700mm |
| Materiál: | Mosaz;Sklo |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | X-SQUARE |
| Série ID: | series.133500468461931 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
