X-ROUND skleněná police 900mm, chrom/mléčné sklo
Kód: XR009-08Detailní popis produktu
Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 900x55x120 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.9900 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976292 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 8590913976292 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 55mm |
| Hloubka: | 120mm |
| Balení: | 2ks |
| Délka: | 900mm |
| Materiál: | Mosaz;Sklo |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | X-ROUND |
| Série ID: | series.132869108269181 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
