X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat
Kód: XR732PGDetailní popis produktu
Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 140x155x80 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 0.4400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122927 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8590913122927 |
| Šířka: | 140mm |
| Výška: | 155mm |
| Hloubka: | 80mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Výbava: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | X-ROUND |
| Série ID: | series.132869108269181 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
