VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, ECO kartuše, chrom
Kód: VO002-01Detailní popis produktu
Retro styl je v dnešní době v kurzu. Nabídka vodovodních baterií kombinuje vzhled retro s pokročilou technologií. V sérii VIENNA naleznete pákové baterie s bílou páčkou. Na výběr je provedení v chromu a bronzu.
ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 81 mm |
| Ostatní | S výpustí, Úsporná ECO |
| Hmotnost | 2.4610 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970061 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.46 kg |
| EAN: | 8590913970061 |
| Šířka: | 55mm |
| Výška: | 218mm |
| Hloubka: | 165mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | S výpustí;Úsporná ECO |
| Tvar: | Retro |
| Výška výtoku: | 81mm |
| Série: | VIENNA |
| Série ID: | series.133500468461974 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
