ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: UT017Detailní popis produktu
Série ULTRAMIX vyniká univerzálním designem válcového tvaru, který je doplněn decentní hranou a úzkou páčkou – kombinace, která je nejen esteticky přitažlivá, ale především praktická. Válcový tvar umožňuje snadné čištění a tím baterie neztrácí svůj elegantní vzhled ani při každodenním používání. Decentní hrana poskytuje baterii pevný a stabilní dojem a úzká páčka zajišťuje lehké a přesné ovládání průtoku i teploty vody. Minimalistický vzhled a ergonomie dělají z této kolekce vodovodních baterií perfektní volbu pro moderní koupelnu, kde je kladen důraz na jednoduchost a funkčnost bez kompromisů.
Série ULTRAMIX zahrnuje baterie stojánkové, nástěnné, podomítkové, do podlahy, na okraj vany i sprchové sloupy.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982989 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 8590913982989 |
| Výška: | 235mm |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Kohoutek |
| Ostatní: | Tříprvková baterie |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 119mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ULTRAMIX |
| Série ID: | series.242188910859980 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
