ULTRAMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 20cm, chrom
Kód: UT018Detailní popis produktu
Série ULTRAMIX vyniká univerzálním designem válcového tvaru, který je doplněn decentní hranou a úzkou páčkou – kombinace, která je nejen esteticky přitažlivá, ale především praktická. Válcový tvar umožňuje snadné čištění a tím baterie neztrácí svůj elegantní vzhled ani při každodenním používání. Decentní hrana poskytuje baterii pevný a stabilní dojem a úzká páčka zajišťuje lehké a přesné ovládání průtoku i teploty vody. Minimalistický vzhled a ergonomie dělají z této kolekce vodovodních baterií perfektní volbu pro moderní koupelnu, kde je kladen důraz na jednoduchost a funkčnost bez kompromisů.
Série ULTRAMIX zahrnuje baterie stojánkové, nástěnné, podomítkové, do podlahy, na okraj vany i sprchové sloupy.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost | 2.2320 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913983450 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| EAN: | 8590913983450 |
| Hloubka: | 214mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ULTRAMIX |
| Série ID: | series.242188910859980 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
