TURSI vanová baterie s připojením do podlahy, chrom
Kód: TI021Detailní popis produktu
Italská kvalita a design opět potvrzuje vedoucí postavení evropských výrobců vodovodních baterií. Moderní hranaté tvary s mírně zaoblenými rohy poskytují snadné ovládání i údržbu.
Každému umyvadlu sluší jiná baterie, a proto série TURSI nabízí tři velikosti stojánkové, tříprvkovou i nástěnnou verzi umyvadlové baterie.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost | 8.8367 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975493 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové vodovodní baterie do podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 8.84 kg |
| EAN: | 8590913975493 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Do podlahy |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | TURSI |
| Série ID: | series.233130824836660 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
