TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: TI017Detailní popis produktu
Italská kvalita a design opět potvrzuje vedoucí postavení evropských výrobců vodovodních baterií. Moderní hranaté tvary s mírně zaoblenými rohy poskytují snadné ovládání i údržbu.
Každému umyvadlu sluší jiná baterie, a proto série TURSI nabízí tři velikosti stojánkové, tříprvkovou i nástěnnou verzi umyvadlové baterie.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 135 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975400 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 8590913975400 |
| Hloubka: | 200mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Kohoutek |
| Ostatní: | Tříprvková baterie |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 135mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | TURSI |
| Série ID: | series.233130824836660 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
