TRONA stojánková dřezová baterie, černá mat
Kód: JK649BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 381 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 263 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998539 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 8590913998539 |
| Výška: | 381mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 263mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
