TRAX tříprvková stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: 602/SDetailní popis produktu
Série TRAX v chromovém provedení nabízí jedinečné spojení moderního designu a nadčasového stylu díky charakteristickým ovládacím prvkům ve tvaru křížků. Tyto elegantní detaily dodávají modernímu interiéru klasický šarm a zároveň zajišťují pohodlné a intuitivní ovládání, čímž podtrhují jedinečnost celé série. V nabídce série TRAX najdete umyvadlové a sprchové baterie i podomítkové ventily, které lze kombinovat s oblíbenými sprchovými sloupy.
Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o 90° a je otevřeno
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TRAX |
| Výška | 238 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 173 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost | 2.9900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983788 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.99 kg |
| EAN: | 8590913983788 |
| Výška: | 238mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Kohoutek |
| Ostatní: | Tříprvková baterie |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 173mm |
| Série: | TRAX |
| Série ID: | series.236485194287084 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
