TRAX podomítkový přepínač, chrom
Kód: DEVIN6Detailní popis produktu
Série TRAX v chromovém provedení nabízí jedinečné spojení moderního designu a nadčasového stylu díky charakteristickým ovládacím prvkům ve tvaru křížků. Tyto elegantní detaily dodávají modernímu interiéru klasický šarm a zároveň zajišťují pohodlné a intuitivní ovládání, čímž podtrhují jedinečnost celé série. V nabídce série TRAX najdete umyvadlové a sprchové baterie i podomítkové ventily, které lze kombinovat s oblíbenými sprchovými sloupy.
Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o 90° a je otevřeno
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TRAX |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983733 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 8590913983733 |
| Šířka: | 50mm |
| Výška: | 50mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Ostatní: | 2 výstupy |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | TRAX |
| Série ID: | series.236485194287084 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
