THOR samolepící háček, černá mat
Kód: 562714Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 21x60x30 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost | 0.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329085 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8003341329085 |
| Šířka: | 21mm |
| Výška: | 60mm |
| Hloubka: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dvojháček |
| Instalace: | Lepení |
| Balení obsahuje: | 3M lepící páska |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
