TEMPOR sprchový sloup se samouzavíracím ventilem, chrom
Kód: 937.139.1Detailní popis produktu
Doba toku vody je 15/25 sekund v závislosti na tlaku vody a průtoku systému.
Časové rozmezí toku vody nelze nastavit.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1230 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Ventil |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Hmotnost | 0.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983658 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 84 |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8590913983658 |
| Výška: | 1230mm |
| Hloubka: | 290mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 7 let |
| Instalace: | Nástěnná |
| Druh ovládání: | Ventil |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | TEMPOR |
| Série ID: | series.241583320468595 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
