TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo s regulací teploty, chrom
Kód: 937.002.1Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Stojánková |
| Výška výtoku | 55 mm |
| Hmotnost | 1.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983153 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové tlačné samouzavírací ventily |
|---|---|
| Záruka: | 84 |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| EAN: | 8590913983153 |
| Výška: | 130mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 7 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Výška výtoku: | 55mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | TEMPOR |
| Série ID: | series.241583320468595 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
