TEMPOR samouzavírací podomítkový sprchový ventil s regulací teploty, chrom
Kód: 937.141.1Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Průměr | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Hmotnost | 1.1102 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983191 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tlačné samouzavírací ventily |
|---|---|
| Záruka: | 84 |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 8590913983191 |
| Průměr: | 170mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 7 let |
| Instalace: | Podomítková |
| 3D model: | ANO |
| Série: | TEMPOR |
| Série ID: | series.241583320468595 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
