SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom
Kód: TJ006Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 295 mm |
| Hloubka | 207 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 240 mm |
| Hmotnost | 2.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978746 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové vysoké |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.33 kg |
| EAN: | 8590913978746 |
| Výška: | 295mm |
| Hloubka: | 207mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 240mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
