SUGA stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: TJ002Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 87 mm |
| Hmotnost | 1.5950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978722 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590913978722 |
| Výška: | 142mm |
| Hloubka: | 167mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 87mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
