Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, černá mat
Kód: SK401BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 158 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Hmotnost | 1.8850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979354 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie s bidetovou sprškou |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.89 kg |
| EAN: | 8590913979354 |
| Výška: | 158mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Pro umývátko;Bidetová sprcha |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 105mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
