SPY podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, černá
Kód: PY42/15-03Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií SPY nabízí oblíbený hranatý design doplněný zkosenou oblou hranou. Díky tomuto spojení tvarů se dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny. Ve stejném vzhledu nabízíme také umyvadlový sifon a roháčky. Elegantní a praktické je přepínání sprchy u vanové baterie, které je umístěno na vývodu pro sprchovou hadici – stačí zatáhnout za sprchovou hadici v místě připojení k baterii. SPY jsou mimo chromu k dispozici i v provedení černá matná, bílá matná, nikl, zlatá a zlatá mat.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Hmotnost | 5.0840 kg |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8590913134401 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.08 kg |
| EAN: | 8590913134401 |
| Balení: | 6ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | 2 výstupy;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | SPY |
| Série ID: | series.132869108269180 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
