Sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom
Kód: KI139Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1295 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 18 mm |
| Hmotnost | 7.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981517 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 7.71 kg |
| EAN: | 8590913981517 |
| Výška: | 1295mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Retro |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 18 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
