SPECTRE stojánková umyvadlová baterie, blu notte
Kód: 1102-72BLDetailní popis produktu
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 104 mm |
| Hmotnost | 1.4150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983030 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 8590913983030 |
| Šířka: | 55mm |
| Výška: | 143mm |
| Hloubka: | 128mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 104mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SPECTRE |
| Série ID: | series.256478267049384 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
