SPECTRE podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom
Kód: 1102-87Detailní popis produktu
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost | 1.9860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913131943 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 8590913131943 |
| Šířka: | 110mm |
| Výška: | 200mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | 3 výstupy |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SPECTRE |
| Série ID: | series.256478267049384 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
