SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom
Kód: WD042BCDetailní popis produktu
Štíhlé linie baterie doplněné o detaily v industriálním stylu – to je charakteristika série SOLARIS. Vysoce leštěný chromový povrch a minimalistický design se snadno začlení do jakéhokoli koupelnového interiéru. Pro milovníky industriálního stylu nabízíme elegantní matně černou povrchovou úpravu. Série zahrnuje také nabídku rukojetí v dekoru matného zlata a matné mědi (nelze použít pro podomítkové sprchové termostatické baterie), které přidají na originalitě a oživí zdánlivě chladný technický design baterií.
K bateriím SOLARIS v chromovém provedení oceníte designově vhodné koupelnové doplňky řady LARISSA.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost | 2.5200 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977213 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.52 kg |
| EAN: | 8590913977213 |
| Průměr: | 150mm |
| Šířka: | 150mm |
| Výška: | 150mm |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | 2 výstupy |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SOLARIS |
| Série ID: | series.192139656954335 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
