SMART rohová police do sprchy, 210x45x210mm, zlato mat
Kód: 247988Detailní popis produktu
Se sérií SMART budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete. Doplňky jsou vyrobeny z materiálů, u kterých je zaručeno, že budou dlouhodobě sloužit k plné spokojenosti uživatele. Prodloužená záruka je toho důkazem. Ať již při večerním sprchování nebo při ranní hygieně, drátěné doplňky SMART vždy dobře poslouží.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 210x45x210 mm |
| Délka | 210 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.6650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329023 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8003341329023 |
| Šířka: | 210mm |
| Výška: | 45mm |
| Hloubka: | 210mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 210mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: rohová |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SMART |
| Série ID: | series.133500468461913 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
