Skleněná police 200mm, černá/čiré sklo
Kód: MY009B-11Detailní popis produktu
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 200x21x100 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.7760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976803 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8590913976803 |
| Šířka: | 200mm |
| Výška: | 21mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 2ks |
| Délka: | 200mm |
| Materiál: | Sklo;Slitina |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | PIRENEI |
| Série ID: | series.133500468461898 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
