SKA nástěnný sušák ručníků s policí 604x1184x252mm, bílá mat
Kód: SKA712Detailní popis produktu
Doplňky SKA, ať se jedná o stojany, držáky na ručníky nebo nástěnné police, vkusně doplní konzole ze série SKA Industrial. Veškeré kovové části jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, lakované práškovou barvou.
Standardně dodáváme v bílé a černé barvě, v matném provedení.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 604x1184x252 mm |
| Šířka | 604 mm |
| Výška | 1184 mm |
| Hloubka | 252 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný, Držák ručníků s policí |
| Instalace | Nástěnná |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 7.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121821 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.47 kg |
| EAN: | 8590913121821 |
| Šířka: | 604mm |
| Výška: | 1184mm |
| Hloubka: | 252mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný;Držák ručníků s policí |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SKA koupelnové doplňky |
| Série ID: | series.219288145235009 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
