SINTRA nástěnná baterie 3/4", bez ramínka, černá mat/chrom
Kód: SX013Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 143 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998256 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 8590913998256 |
| Hloubka: | 143mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SINTRA |
| Série ID: | series.221856535678965 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
