SINTRA nástěnná baterie, flexibilní ramínko, černá/chrom
Kód: SX013-70Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| 3D model | ANO |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Flexibilní ramínko |
| Hmotnost | 1.8870 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913117749 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.89 kg |
| EAN: | 8590913117749 |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Flexibilní ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SINTRA |
| Série ID: | series.221856535678965 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
