SINTRA ECO 6 l/min, umyvadlová baterie s otočnou hubicí, chrom
Kód: SX001-02Související produkty
Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| Výška | 114 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 6.000 l/min |
| Hmotnost | 1.2320 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913121388 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913121388 |
| Výška: | 114mm |
| Hloubka: | 179mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průtok (3 bar): | 6l/min |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 83mm |
| Série: | SINTRA |
| Série ID: | series.221856535678965 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
