Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), gun metal
Kód: PS203GMDetailní popis produktu
Napájení: 4x AA baterie nebo napájecí zdroj 121.762.1| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 130 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost | 1.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982026 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové, bezdotykové, vodovodní baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.57 kg |
| EAN: | 8590913982026 |
| Šířka: | 50mm |
| Výška: | 152mm |
| Hloubka: | 167mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Elektronické |
| Ostatní: | Bezdotykové ovládání |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 130mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
