SANA WC silikonová štětka závěsná/na postavení, černá mat
Kód: BS010BDetailní popis produktu
- Lze přilepit na zeď za pomoci přiloženého úchytu
- Dno nádoby má otvory, které brání hromadění vody a eliminuje případný vznik zápachu a množení bakterií. Před umístěním štětky zpět do držáku je vhodné ji řádně oklepat.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 97x357x45 mm |
| Šířka | 97 mm |
| Výška | 357 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Na postavení |
| Hmotnost | 0.2140 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129087 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590913129087 |
| Šířka: | 97mm |
| Výška: | 357mm |
| Hloubka: | 45mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Lepení;Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
