Samolepící trojháček, kulatý, černá mat
Kód: 32203BDetailní popis produktu
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 180x48x30 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Trojháček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost | 0.2920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127502 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913127502 |
| Šířka: | 180mm |
| Výška: | 48mm |
| Hloubka: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Trojháček |
| Instalace: | Lepení |
| Balení obsahuje: | 3M lepící páska |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
