SAMBA háček, balení 5 ks, černá mat
Kód: SB222Detailní popis produktu
Cenově dostupná série SAMBA obsahuje širokou nabídkou sortimentu, pro kterou je oblíbená u hoteliérů a projektantů.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 17x17x30 mm |
| Průměr | 17 mm |
| Šířka | 17 mm |
| Výška | 17 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970092 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590913970092 |
| Průměr: | 17mm |
| Šířka: | 17mm |
| Výška: | 17mm |
| Hloubka: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Háček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SAMBA |
| Série ID: | series.133500468461910 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
