RONA stojánková dřezová baterie, zlato mat
Kód: JK125GBDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995415 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 8590913995415 |
| Šířka: | 99mm |
| Výška: | 315mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 284mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
