Rohová police do sprchy, 178x178 mm, oblá, ABS/nerez lesk
Kód: ES80Detailní popis produktu
Se sérií SMART budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete. Doplňky jsou vyrobeny z materiálů, u kterých je zaručeno, že budou dlouhodobě sloužit k plné spokojenosti uživatele. Prodloužená záruka je toho důkazem. Ať již při večerním sprchování nebo při ranní hygieně, drátěné doplňky SMART vždy dobře poslouží.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| Rozměr | 242x33x178 mm |
| Délka | 242 mm |
| Šířka | 242 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341281338 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8003341281338 |
| Šířka: | 242mm |
| Výška: | 33mm |
| Hloubka: | 178mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 242mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Polička: rohová |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | SMART |
| Série ID: | series.133500468461913 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
