RITMO podomítková sprchová baterie, box, 3 výstupy, chrom
Kód: RT043Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981753 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590913981753 |
| Šířka: | 130mm |
| Výška: | 180mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | 3 výstupy |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | RITMO |
| Série ID: | series.221856535678964 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
