PURA keramické umyvadlo Slim oblé 62x48cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze
Kód: 8827011Detailní popis produktu
Série PURA se vyznačuje racionálním designem a stylovou elegancí. Konzervativní tvary, které obratně vyvažují rovné linie a měkké zaoblení, jsou výsledkem dlouhého procesu navrhování a vývoje. Nenápadná čistota linií dodává výrobkům této řady eleganci a nádech luxusu a kultivovanosti, který se hodí k jednoduchému, ale vkusnému stylu GSI.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62x17x48 cm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost | 12.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937819181 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.3 kg |
| EAN: | 8032937819181 |
| Šířka: | 620mm |
| Výška: | 170mm |
| Hloubka: | 480mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Půlkruh |
| Ostatní: | ExtraGlaze |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PURA |
| Série ID: | series.132869108269174 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
