Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom
Kód: 1102-32Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost | 3.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978777 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie termostatické |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| EAN: | 8590913978777 |
| Šířka: | 120mm |
| Výška: | 170mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | 2 výstupy |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
