PIRENEI háček, balení 2ks, chrom
Kód: PI2713Detailní popis produktu
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x53x33 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hloubka | 33 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341301487 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8003341301487 |
| Šířka: | 20mm |
| Výška: | 53mm |
| Hloubka: | 33mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Háček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PIRENEI |
| Série ID: | series.133500468461898 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
