PIRENEI háček, balení 2ks, bílá mat
Kód: PI2702Detailní popis produktu
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x53x33 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hloubka | 33 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341301982 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8003341301982 |
| Šířka: | 20mm |
| Výška: | 53mm |
| Hloubka: | 33mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Háček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Údržba: | Dle doporučení |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PIRENEI |
| Série ID: | series.133500468461898 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
