Pevnostní madlo plastové, 600mm, černá
Kód: A1016010Detailní popis produktu
Odolné plastové madlo poskytuje bezpečnou oporu díky drážkám na rukojeti, které poskytují bezpečné uchopení i mokrýma rukama.
K uchycení jsou dodávány montážní šrouby s hmoždinkami pro montáž do plných cihel a betonu, pro jiný druh zdiva je nutno zvolit upevňovací prvky odpovídající namáhání.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 700x90x95 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 0.3581 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956199870 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 4006956199870 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 90mm |
| Hloubka: | 95mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Madlo |
| Instalace: | Vrtání |
| Nosnost: | 100kg |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
