PAX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, chrom
Kód: XA42-03Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií PAX nabízí oblíbený design, díky němuž se baterie dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Hmotnost | 4.3120 kg |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8590913134449 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.31 kg |
| EAN: | 8590913134449 |
| Balení: | 6ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | 2 výstupy;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Déšť/Masáž |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | PAX |
| Série ID: | series.133500468461996 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
