PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom
Kód: XA43Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií PAX nabízí oblíbený design, díky němuž se baterie dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost | 2.0470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129575 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8590913129575 |
| Šířka: | 160mm |
| Výška: | 160mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | 2 výstupy |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | PAX |
| Série ID: | series.133500468461996 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
