PATRON police s hrazdou 78cm, bílá
Kód: PX785WDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 782x60x112 mm |
| Šířka | 782 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 3.3750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118586 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.38 kg |
| EAN: | 8590913118586 |
| Šířka: | 782mm |
| Výška: | 60mm |
| Hloubka: | 112mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník;Sklo |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
