OUTLINE držák toaletního papíru rezervní, černá mat
Kód: 3224214Detailní popis produktu
Koupelnové doplňky GEDY OUTLINE okouzlí neotřelým designem, který vyzařuje eleganci a pohodu. Kolekce zahrnuje praktické háčky, police na ručníky, rohové poličky, držáky ručníků, mýdlenky a držáky toaletního papíru. Vybírat můžete mezi chromovým a černým matným provedením. Doplňky jsou navrženy s důrazem na dlouhou životnost, odolnost a snadnou údržbu, což z nich činí ideální volbu pro každodenní používání v domácnostech i komerčních prostorách.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x160x123 mm |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 123 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341279151 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8003341279151 |
| Šířka: | 81mm |
| Výška: | 160mm |
| Hloubka: | 123mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | OUTLINE |
| Série ID: | series.274633093812065 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
