OUTLINE držák ručníků 550mm, chrom
Kód: 32215513Detailní popis produktu
Koupelnové doplňky GEDY OUTLINE okouzlí neotřelým designem, který vyzařuje eleganci a pohodu. Kolekce zahrnuje praktické háčky, police na ručníky, rohové poličky, držáky ručníků, mýdlenky a držáky toaletního papíru. Vybírat můžete mezi chromovým a černým matným provedením. Doplňky jsou navrženy s důrazem na dlouhou životnost, odolnost a snadnou údržbu, což z nich činí ideální volbu pro každodenní používání v domácnostech i komerčních prostorách.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x30x70 mm |
| Délka | 550 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 1.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341192375 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednoramenné držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 8003341192375 |
| Šířka: | 550mm |
| Výška: | 30mm |
| Hloubka: | 70mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 550mm |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace: | Vrtání |
| Nosnost: | 150kg |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | OUTLINE |
| Série ID: | series.274633093812065 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
