NORM keramické umyvadlo 70x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze
Kód: 8637011Detailní popis produktu
NORM je minimalistická série pro klienty s vkusem, kteří oceňují jednoduchost. NORM je jednoduchá řada, kde není nic nadbytečného ani okrasného. Rozmanité varianty a funkčnost tvoří sérii, kterou lze přizpůsobit široké škále prostorů a požadavků. Zkombinováním s doplňky a dalším zařízením koupelny vytváří tato řada dojem příjemného, funkčního, elegantního a minimalistického koupelnového prostoru.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x16x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost | 17.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
| EAN: | 8056590017012 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 160mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Ostatní: | ExtraGlaze |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| 3D model: | ANO |
| Série: | NORM |
| Série ID: | series.132869108269177 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
