Nástěnný kulový ventil 1/2", otočná hubice, chrom
Kód: ZY1813Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 247 mm |
| Hloubka | 177 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Ventil |
| Ostatní | Pouze studená voda, Otočné ramínko |
| Hmotnost | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971099 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590913971099 |
| Výška: | 247mm |
| Hloubka: | 177mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Druh ovládání: | Ventil |
| Ostatní: | Pouze studená voda;Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
