Nástěnná výtoková hubice plochá, 300x52mm, chrom
Kód: AVI005Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hloubka | 152 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997815 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výtokové hubice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8590913997815 |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 52mm |
| Hloubka: | 152mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
