Nástěnná výtoková hubice, hranatá, 200mm, chrom
Kód: 1102-49Detailní popis produktu
Baterie LATUS, v kubistickém stylu, držící se přímých linií se těší výrazné oblibě mezi koncovými klienty i architekty. LATUS tvoří ucelená kolekce baterií, včetně podomítkových, speciální baterie pro volně stojící vany, umyvadlové baterie do prostoru a sprchového sloupu.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost | 0.9490 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913821752 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výtokové hubice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590913821752 |
| Výška: | 70mm |
| Hloubka: | 200mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | LATUS |
| Série ID: | series.133500468461967 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
